Backlink Bot.yORUM bACKLİNK bOT.500.000 Liste Hediyeli

76 60.80
20%
Stokta Var
Google Yükseltici Hizmet

Web sitenizin Google'da hızla üst sıralara tırmanmasını mı istiyorsunuz? Backlink Monster tam aradığınız backlink programı, dakikada 1000'den fazla işlem ile inanılmaz işler yapıyor. Rakiplerinden iki farklı özelliği ve inanılmaz hızları ile size zirveyi sunuyor. Şimdi 300.000 url içeren bir liste hediye olarak veriliyor. Hemen satın alın ve Google'da hak ettiğiniz yere ulaşın.
Backlink Monster, backlink ihtiyacınızı karşılayan oldukça gelişmiş özelliklere sahip üst düzey bir bottur. Dakikalar içerisinde yüzlerce backlink almanızı sağlayan Backlink Monster, wordpress altyapısına sahip web sitelerine yorum göndererek size kolay ve hızlı backlink kazandırmayı hedefler. Böylece binlerce backlink alabilecek ve web sitelerinizi SEO ve Pazarlama açısından geliştirebileceksiniz.


Normal Mod Nedir? : Normal mod direkt olarak eklemiş olduğunuz wordpress (URL) sayfalarına yorum atarak backlink almanızı sağlayan moddur.


Canavar Modu Nedir? : Canavar Modu, eklenmiş olan domainlerin URL sayfasını sezgisel yöntemlerle otomatik olarak bularak yorum gönderme modudur. Bu modda sadece web adresi yeterlidir ve herhangi bir sayfayı kendisi bulup yorum gönderecektir. Bu mod sayesinde wordpress yorum yapılabilir sayfa listelerini aramanıza gerek yok, sadece daha kolay bulabileceğiniz domainleri ekleyin ve gerisini o halletsin.


Backlink Monster'ın Özellikleri Nelerdir?
✅ 270.000 farklı site URL'sinden oluşan ücretsiz backlink listesi (Normal Mod) sunar 

Kargo Ücreti Ücretsiz Teslimat
Teslimat Zzamanı 2-3 Gün İçinde
Konum Ataşehir 34758, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!