WordPress için YouTube Video Otomatik Yorum Eklentisi

68
Stokta Var
Yeni Ürün

WordPress için YouTube Video Auto Commenter Eklentisi, web sitenizi tanıtmak için ideal olan son teknoloji bir WordPress'ten YouTube video yorum oluşturucu eklentisidir. Web sitenizin trafiğini artırmak için YouTube yerel PHP API'sini kullanır!
Çığır açan yöntemleri sayesinde, bu eklenti tarafından oluşturulan yorumlar, YouTube video izleyicileri ve yorumcuları tarafından web siteniz için ilgi yaratacaktır.
Bu eklentiyi kullanarak, blogunuzda yayınladığınız (manuel veya otomatik olarak) gönderilere göre otomatik olarak YouTube video yorumları oluşturabilirsiniz. Eklenti özellikleri:
Bir arama mekanizmasına dayalı olarak YouTube kanallarına veya farklı YouTube videolarına otomatik olarak yorum bırakın
çok çeşitli video arama seçenekleri: canlı yayınları arama, 'YouTube Şovlarını' arama, güvenli aramayı açma/kapatma, belirli bir bölgede veya belirli bir dile göre arama, altyazılı videoları arama, yalnızca HD videoları arama, büyük çözünürlüklü videoları arama, uzun/kısa videoları arama, filmleri arama, video lisansına göre arama, arama sırasını değiştirme ve çok daha fazlası!
Google Çeviri desteği - makalelerinizi göndermek istediğiniz dili seçin
Günlük maksimum yorum sayısını tanımlayabilme
Metin Çevirici desteği - oluşturulan metni otomatik olarak değiştirin, kelimeleri eş anlamlılarıyla değiştirin - yerleşik, The Best Spinner, SpinRewriter, WordAI ve diğerleri - harika SEO değeri!
yayınlama kısıtlamalarını tanımlayın: önceden tanımlanmış bazı kurallarla eşleşmeyen gönderilerden gelen yorumları yayınlamayın (yasaklı kelimeler, gerekli kelimeler, kategori / t

Kargo Ücreti Ücretsiz Teslimat
Teslimat Zzamanı Ready to ship in 4-7 Business Days
Konum Ataşehir 34758, Istanbul, Turkey

No reviews found.

No comments found for this product. Be the first to comment!